Pradžia

Nepriklausomas energijos tiekėjas „Inregnum“ nutraukia veiklą

Įmonė „Inregnum“ informavo savo klientus, kad nuo šių metų balandžio 1 dienos nutraukia savo, kaip nepriklausomo elektros energijos ir gamtinių dujų tiekėjo, veiklą. Klientams energijos tiekimas nenutrūks ir bus užtikrintos tos pačios sąlygos.

Visi „Inregnum“ įsipareigojimai klientams, individualaus susitarimo dėka, bus perleidžiami nepriklausomam tiekėjui „Elektrum Lietuva“, kuris užtikrins energijos tiekimą tokiomis pat sąlygomis kaip nurodyta su vartotojais sudarytose sutartyse. Iš naujo pasirašyti sutarčių su naujuoju tiekėju nereikės.

Teisės aktuose nustatyta, jog siekiant užtikrinti klientų interesą, net tuo atveju kai vienas tiekėjas užbaigia veiklą yra numatyta galimybė tokiomis pat sąlygomis užtikrinti paslaugos tęstinumą iš kito tiekėjo.

„Inregnum“ informavo visus savo klientus, kurie gavo pranešimus apie tai, jog jų nepriklausomas tiekėjas pasikeitė. Veiklą nutraukianti įmonė visą balandžio mėnesį vykdys klientų aptarnavimą ir konsultavimą – išrašys sąskaitas už energijos suvartojimą kovo mėnesį, konsultuos klientus po sąskaitų gavimo, apie sutarties sąlygas pereinant į „Elektrum“ bei kitais aktualiais klausimais.

Tai – nėra siektinas, tačiau tam tikra prasme natūralus laisvos rinkos reiškinys, kai vieni tiekėjai pradeda ar nutraukia veiklą. Iš viso elektros energiją pirkti iš „Inregnum“ buvo pasirinkę apie 1,5 tūkst. vartotojų. Svarbu, jog net įvykus tokiai situacijai – klientų interesai yra užtikrinami ir jiems sąlygos lieka tokios pačios.

Šiuo metu vartotojai gali rinktis iš septynių nepriklausomų tiekėjų. Privačius elektros vartotojus aptarnauja ir pasiūlymus jiems gali pateikti „Birštono elektra“, „EGTO Energija“, „Elektrum Lietuva“, „Enefit“, „Ignitis“, „Perlas Energija“ ir „Vilniaus elektra“.

Su bet kuriuo iš jų vartotojai gali sudaryti elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartį, o energiją tiekiančią įmonę visada galima keisti. Jeigu klientai nori nutraukti sutartį ir pasirinkti kitą tiekėją tai padaryti taip pat paprasta, kaip ir renkantis pirmą kartą. Nutraukus sutartį svarbu iš karto pasirinkti naują energijos tiekėją.